layouty

Zase nový design :D

9. května 2010 v 12:00 | Kelsie ღ
BY SIMPLYTWILIGHT.BLOG.CZČauky! Nudila jsem se tak jsem udělala nový design. Ano zase :D Ale jako mě
to celkem baví xD Toten dess se mi hodně líbí takže ho tu hodlám nechat celkem dlouho. Doufám že se vám taky líbí :)
A dneska chcu něco přidat xD Možná to někoho překvapí :) Ale rozhodla jsem se sem chodit každý den tak jako jsem sem chodila vždycky. Doufám že mi to vydrží dlouho :)

Layout #4

4. května 2010 v 18:50 | Kelsie ღ
by simplytwilight.blog.cz
Udělala jsem nový design...je s motivem Eclipse. Já vím...včera jsme sem dávala novej dess ale ten se mi s Dotty Angel moc nelíbil...byl takovej prázdnej. A dneska jsem udělala tenhle dess a rozhodně se nám líbil víc než ted předtím. Doufáme že se vám dess líbí :)

Nový design

21. listopadu 2009 v 13:11 | Elfinka
Takže, nudila jsem se a tak jsem udělala nový dess.. Bella mi ho schválila tak mi nezbylo nic jinýho než nastavovat.. No a jak je vidět tak dílo je hotovo... :)
Co si o tom myslíte?

New design x)

15. listopadu 2009 v 21:37 | Bella
Ehm....tk jsme s Elfinkou udělaly nový design x) Z toho užasnyho shootu Roberta & Kristen :D Nám se líbí tk doufáme že se líbí i vám. A hodláme ho tu nechat assi trochu dyl :D

New Design

30. října 2009 v 21:34 | Bella & Elfinka
Tak....po celkem dlouhe dobe jsem s Elfinkou udelala novej design... ve stylu New Moon jak vidite xD Nam se libi..... byly by jsme rady kdyby jste do komentaru napsali svuj nazor :) Doufame ze se vam taky libi. Tak ja uz du :D tak se mejte ahoj :D
 
 

Reklama