Květen 2010

Jolie už není Wanted: Nahradí ji mladá krev!

2. května 2010 v 18:29 | Kelsie ღ
SIMPLYTWILIGHT.BLOG.CZ
Americká hvězda filmu Twillight Kirsten Stewart (20) okouzlila ruského režiséra Timura Bekmambetova natolik, že jí nabídl roli do pokračování filmu Wanted 2. Měla by tak nahradit herečku Angelinu Jolie (34) a vlít do filmu mladou krev.

Americké studio Universal Pictures sa údajně rozhodlo obsadit do pokračování akčního filmu Wanted (2008) mladší herečku, než je Jolie. Po tom, co Angelina Jolie odmítla znovu si zahrát roli vražedkyně Fox, se tvůrci začali zajímat o hvězdu filmové ságy o upírech Twilight Kristen Stewart.
Podle zdroje blízkého z okolí štábu se režisér Timur Bekmambetov už s dvacetiletou hvězdou potkal a to hned několikrát. Stewart by si tak zahrála po boku Jamese McAvoye, známého ze snímku Pokání (2007).
Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny, kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od roku 2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde hraje jednu z hlavních rolí Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).

Kristen Stewart will be on '2010 Costume Institute Gala'

2. května 2010 v 18:28 | Kelsie ღ |  Kristen news
Kristen se v pondělí (3/5) zúčastní akce 2010 Costume Institute Gala. Jde o velkou akci, která se v New Yorku pořádá každý rok. Na červeném koberci budou zářit Hollywoodské hvězdy v hodně výrazných a zajímavých modelech od těch nejrůznějších návrhářů! Letos se na této akci objeví i Kristen Stewart. Stylista Renato Campora bude mít Kristen na starost.

Nikki Reed || Chain Letter - Trailer

2. května 2010 v 15:58 | DottyAngel |  Nikki media


Tohle je Trailer k filmu ve kterém si zahrála Nikki Reed. Myslím si že ten film bude hodně dobrej, když na ten Trailer tak koukám tipla bych že to bude horor .. :) A horory mám já ráda.. :)

Jackson Rathbone, Ashley Greene, Nikki Reed, Peter Facinelli and Elizabeth Reaser || News

2. května 2010 v 15:51 | DottyAngel |  News
Takže objevilo se několik novinek, ale vzhledem k tomu jak strašně mě bolí hlava jsem je sem nedala všechny, Mám pro vás.. Fotky z koncertu 100 Monkeys. Taky Photoshoot Jacksona Rathbone z photoshootu určeného pro kalendář 100 monkey. Objevily se scany časopisu NYLON pro současný měsic (květen) ve kterém je Ashley Greene spolu s nějakými dalšími. No a našla jsem Photoshoot na kterém je Nikki Reed, Peter Facinelli a Elizabeth Reaser.

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.comByla jsem na závodech...

1. května 2010 v 20:39 | Kelsie ღ |  Naše blbí kecy
Dneska jsem tu celej den nebyla pač jsem byla na hasičských závodech. Jo....chodím do dobrovolných hasičů...u nás ve vesnici. Bydlím v Nových Dvorech...málá vesnička xD A jelikož u nás starší hasiči nejsou pač by nas tam bylo malo tak chodím do žen. No...na závodech jsme byli druzi....ze dvou xD Ale tak tohle byly malí závody...  větší závody budou až pozdějš. Ale jako upe prdel tam xD Měla jsem upe bobky že jim něco pokazím...ale bylo to super :) Nic jsem nezesrala :D A poprvé v životě jsem běžěla jednu štafetu...štafetu kterou maj jen ženy děcka ne xD No...až dneska jsem zjistila že do hasičů chodím už 8 let.
A dneska nic přidávat nebudu. Upe mě to zmohlo ty závody :D
Zítra jedem k babičce a za strejdou...jeji syn xD Je mu teprve 21...takže mu neřikam strycu ale křestnim jmenem...nj...dělame upe kraviny. Nevím kdy sem zítra přijdu...no...jestli zitra vubec přijdu xD
Tak se zatím mějte :) Možná zítra...