Květen 2010

See the "Eclipse" Trailer In Front Of "Letters To Juliet"

9. května 2010 v 13:10 | Kelsie ღ |  Eclipse News
Bude možnost vidět zbrusu nový trailer k The Twilight sága: Eclipse v kinech tuto neděli před "Letters To Juliet".


"Eclipse" Featured on E!News & The Daily 10

9. května 2010 v 12:20 | Kelsie ღ |  Eclipse MediaKristen Stewart on Coachella

9. května 2010 v 12:10 | Kelsie ღ |  Kristen Media
Oběvilo se velmi krátké (dvousekundové) video z Coachella. Ten člověk vzadu s brýlema by měla být Kristen.


Zase nový design :D

9. května 2010 v 12:00 | Kelsie ღ |  layouty
BY SIMPLYTWILIGHT.BLOG.CZČauky! Nudila jsem se tak jsem udělala nový design. Ano zase :D Ale jako mě
to celkem baví xD Toten dess se mi hodně líbí takže ho tu hodlám nechat celkem dlouho. Doufám že se vám taky líbí :)
A dneska chcu něco přidat xD Možná to někoho překvapí :) Ale rozhodla jsem se sem chodit každý den tak jako jsem sem chodila vždycky. Doufám že mi to vydrží dlouho :)

NEWS: Robsten + Eclipse

7. května 2010 v 18:19 | Kelsie ღ |  News
Oběvily se nové candids Kristen a Roberta z 5.5. když byli vyfoceni na letišti v Los Angeles kam přiletěli z  Chicaga. Ted už jen fotky které se týkají Eclipse. Takže...oběvil se nový oficiální poster ale je ve špatné kvalitě. A ještě se oběvily dvě pěkný stills fotky. Edward je v té mikyně k sežrání :D

imagebam.com   


Omlouvám se že jsem tady od uterý nebyla. Ale poslední dobou na blog vůbec nemám náladu....ani mě blog poslední dobou moc nebaví. A nevím proč. Dřív (než jsme blog pozastavily) jsem sem chodila upe s radostí ale ted sem chodím s donucení. Nutím se sama abych sem chodila protože toten blog jaksi nedokážu podruhé opustit. Ne tak brzo. (další důvod proč sem tak často nechodím je ten že hraju hru přes internet (Counter Strike) ... jo... já jsem na střílečky xD A to mě fakt baví. Jsou tam super lidi )
Takže se omlouvám jestli tady nějaký ty dny nebudu.

'ELLE' Behind the Scenes

7. května 2010 v 18:10 | Kelsie ღ |  Kristen Media

Kristen Stewart in new movie 'On the Road'

7. května 2010 v 18:00 | Kelsie ღ |  Kristen news
Kristen Stewart oznámila že bude hrát v novém filmu s názvem 'On the Road'. Natáčení by mělo začít v srpnu a byl uveden i rozpočet - 25 milionů dolarů. Jedná se o adaptaci románu "On the Road" z roku 1957 od Jacka Kerouace se stejnojmenným názvem.

Režisér Walter Salles potvrdil, že Kristen Stewart se ve filmu 'On the Road' objeví po boku herců Sama Riley a Gerretta Hedlanda.

Kristen mluvila s USA Today o novém projektu: "Hodně jsem lpěla na tento film, který jsem se vždycky snažila dostat. Ne že bych chtěla pomoct, ale možná se jen trochu pochlubit. Jsem opravdu moc nadšení. Budu hrát Marylou v On the Roand. Je to velká věc." 20letá herečka bude hrát mladou manželku Deanna Moriarityho (Gerrett Hedland).

O filmu:
Marylou se Deanouva první mladá a koketní žena. Dean ji potkal na večeři, poté co bych propuštěn z polepšovny. Marylou pokračuje ve svém vztahu s Deanem i po tom, co se rozvedl a má se oženit s Camillle. Po rozvodu ji Dean vyzvedne v Denveru, a Marylou ve Virginii potká Sala. Cestuje sním po New Orleand a San Franciscu. Má poměr se Salem a potom, co je Dean opustí na chodníku v San Franciscu, opustí ho, protože ji příliš nepodporoval. Dokonce po tom co se provdá s Camille, Dean stále zůstává s Marylou v San Franciscu. Sleduje jak si každý večer domů vodí jiné námořníky. Marylou se nakonec provdá za dealera aut. Když ji naposledy Dean uvidí, dá jí zbraň a řekne jí, aby ho zabila. Kdyžto odmítne, snaží se jí uhodit a ona mu zlomí palec.

'ELLE' Kristen Stewart

7. května 2010 v 17:58 | Kelsie ღ |  Kristen news
Na oficiální stránce čaopisu ELLE se objevila část rozhovoru. Tady jsou odpovědi:

O šílenství okolo jejího života: "Je to šílené! Jakmile někdo zjistí, že jste venku, musíte odtamtud rychle vypadnout. Lidi šílí. A fotografové, jsou brutální. Jak to říct. Jsou jako lupiči. Zatím na akce nechci jezdit sama. Jsou kurva nebezpeční."

O ztrátě jejího soukromí: "Někdo mi v hotelovém pokoji zaklepal na dveře a řekl psát se mě na zapalovač, a pak řekl, že je můj velký fanoušek. 'Opravdu potřebujete zapálit cigaretu? Jak víte, že jsem v pokoji?" Nemůžu být sama, ale jsem tak ráda sama."

O kritice svých nových způsobů: "Myslím, že je to vtipné, když jdu přijmout ocenění, jsem hodně nervózní, je to nepohodlné a trapné a mě nenapadají žádná slova."

O chození-chování na červeném koberci: "Lidé říkají, že po celou dobu jsem nešťastná. Není to tím, že bych byla smutná, jen ve mě někdo křičí .. doslova, někdy mám strach že budu plakat .. Je to fyzická reakce na energii, která je na mě kladena."

O péči: "Nesnáším, když mám říkat, že mi je to fuk, protože o to nikdo nestojí víc než já. Říkám vám, já nevím, kdo se o mě víc zajímá než já sama o sebe."

O týmu Edward vs Jacob: "Nikdy jsem to nechtěla ulehčit tím, že bych mluvila jejich vztahu. Lidé říkají, 'Stačí říct, s kým chodíš. Lidi se na to pak přestanou vyptávat.' Ne, oni nepřestanou. Budou prosit o detaily."

'Breaking Dawn' finally gets a release date

7. května 2010 v 17:58 | Kelsie ღ |  BREAKING DAWN news
Mluvčí Summit Entertainment potvrdil HitFixu, že 'The Twilight Saga: Breaking Dawn' do kin vyrazí 18.listopadu 2011. Stále je oficiální, že ještě není určeno,jestli bude "Dawn" rozdělo na dva filmy. Hvězdy Kristen Stewart, Robert Pattinson a Taylor Lautner už čekají na návrat.

Režie oscarového Billa Condona, čtvrté knihy z populární série knih od Stephenie Meyer o Belle, je v těchto dnech ta nejvyspělejší upírská kniha, ale jak také můžete vidět, nejvíce těžké přizpůsobit scénář k dílu. Mellisa Rosenberg, která měla na starost dva první díly bude i nadále pracovat na "Dawn".

Třetí film ze seérie, 'The Twilight Saga: Eclipse' bude po celém světe k dostání v IMAXU 30.června.

SONB #1 // přihláška

4. května 2010 v 19:10 | Kelsie ღ |  sonb-prihlasky
S DottyAngel jsme se domluvily že by jsme mohly udělat nějakou soutěž. A jako první nás napdalo SONB - soutěž o nejlepší blog.
Jestli si chceš zasoutěžit tak do komentů napiš:

1.adresa blogu
2.přezdívka
3.co na diplom

CENY
1.místo - diplom,klikačka a třítýdenní reklama u nás na blogu
2.místo - diplom,klikačka a dvoutýdenní reklama u nás na blogu
3.místo - diplom,klikačka a týdenní reklama u nás na blogu
Ostatní dostanou diplom za ůčast

Sonb začne až bude minimálně 6 soutěžících.
Až Sonb začne dáme všem vědět na blog.
Jestli máte nějaké dotazy piště do komentářů.

Layout #4

4. května 2010 v 18:50 | Kelsie ღ |  layouty
by simplytwilight.blog.cz
Udělala jsem nový design...je s motivem Eclipse. Já vím...včera jsme sem dávala novej dess ale ten se mi s Dotty Angel moc nelíbil...byl takovej prázdnej. A dneska jsem udělala tenhle dess a rozhodně se nám líbil víc než ted předtím. Doufáme že se vám dess líbí :)

NEWS: Kristen & new ECLIPSE promo!

4. května 2010 v 15:59 | Kelsie ღ |  News
Včera v New York City proběhla velká přehlídka nejrůznějších modelů od světových návrhářů s názvem 2010 Costume Institute Gala na které Kristen samozřejmě nesměla chybět. Uložila jsem prvních pár fotek který se oběvily. Kristen vypadala krásně. Ale čekala jsem že ji vlasy upravijou líp.
Dále se oběvilo 20 nových promo fotek k Eclipse! ty fotky jsou naprosto užasný! Všuchni vypadají krásně. Alice na na nějakých promo vypadala tak...divně ale tady jí to opravdu sluší. Upe...wow! Fakt moc pěkný fotky :)

imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com  imagebam.comEclipse: Wallpapers #2

4. května 2010 v 15:39 | Kelsie ღ |  wallpapery-e
Oběvily se nový a moc krásný wallpapery s Eclipse :)

imagebam.com imagebam.com
Twilight sága vs. The wampire diaries

3. května 2010 v 16:09 | Kelsie ღ |  Ankety
Začíná nový měsíc (květen) a s ním je tu i nová anketa. Je změna. Byla anketa týdne a ted je anketa měsíce. Tak jsme se domluvily s DottyAngel. Anketa mesíce je lepší pač na blogu bude dýl a tím pádem bude i více hlasů. Anketa týdne nám příde jako krátká doba na hlasování. A nějak nás nebavilo dávat každý týden na blog jinou anketu.
Na první anketu měsíce jsem vybrala Twilight ságu a The wampire diaries. Oboje dvoje je velmi oblíbené. Sama jsem zvědavá co vyhraje. Já zamozřejmě hlasuju pro Twilight ságu. Nečekaně že xD
Tak Hlasujte!

SIMPLYTWILIGHT.BLOG.CZSIMPLYTWILIGHT.BLOG.CZ

NEWS: Kristen, Robert and Eclipse

3. května 2010 v 15:40 | Kelsie ღ |  News
Robert se oběvil v několika zahraničních časopisech. Oběvil se v magazínu Por-Ti, Focus a ještě v OK!. Oběvila se nová fotka Kristen a Taylora z přenatáčení scény z Eclipse.

  imagebam.com  imagebam.com 


Dále se oběvily paparazzi fotky Kristen. Jedny jsou z příletu na letiště v New Yorku a ty druhé jsou z odletu z Vancouveru.

imagebam.com A Nightmare on Elm Street in HD Trailer

3. května 2010 v 15:30 | Kelsie ღ |  Kellan media
Super trailer. Určo se na něj koukněte :)