Říjen 2009

Photoshoot + stills

13. října 2009 v 18:01 | Bella |  News
Pamatujete si na photoshoot který minulý rok nafotila Kristen pro časopis GQ?Já doufám že ano protože se oběvily nové fotky! Wow...já žasnu. Kristen to tam moc sluší. V gallerce jdou po zmenšení vidět jen 2 fotky. Ale když ty ostatní rozkliknete tak to jde vidět. Na to že Eclipse se natáčí jen pár týdnů tak časopis People uveřejnil první stills fotku! A ještě pro vás mám 2 nové stills fotky z New Moon. Tak mrkněte do gallerky :) snad se fotky budou líbit.GALLERY LINKS:

Cover for the New Moon Official Score CD

13. října 2009 v 17:50 | Bella |  New Moon news
Mám tu pro vás obal The Score k filmu New Moon.Vytvořil to Alexandre Desplat. Koupit si to můžete na amazonu. CD bude k dostání od 24.11.2009 ZDE


Twilight na Twitteru

13. října 2009 v 17:36 | Bella |  Twitter
Takže máme tady nový twetter. Není to twetter žádného herce Twilight ságy ale je to oficiální Twetter New Moon. No ale nechápu proč se to jmenuje Twilight když jde o New Moon. Ale to řešit nebudu :) Prvních pár tweetů napsal Chris Weitz ale dál se o to stará někdo ze Summit Entertainment. Twetter najdete TADY.

Když jsem si překládala poslední zprávy z Tweeteru tak jsem se dozvěděla že Chris Weitz je ve studiu a dělá na zvuku pro vlky. Fotku máte tady:

A ještě z jednoho Tweetu jsem se dozvěděla že délka filmu New Moon má trvat 2 hodiny a deset minut.

Ani nevíte jak se na New Moon už těším...ale vy určo taky :)

Interview from Joy Magazine

13. října 2009 v 17:21 | Bella |  Robert Other
Mám tu pro vás jedno interview s Robem, toto je z magazínu Joy. Zbytek interview je pod perexem.

Robert je perfektným príkladom toho, čo sú média a sláva schopné urobiť. Je to obrovské šťastie, brutálne a dobre mierené, ktoré ťa náhle vyhodilo na vrchol celosvetovej pozornosti, mimo dobra a zla. Niečo ve¾mi lákavé a vzácne.
"Neočakával som tak mnoho úspechu. Je to niečo, čomu stále nechápem. Pravda je taká, že v istých situáciách sa mi krúti hlava a stále neviem ako s to¾kou pozornosťou zaobchádzať," vyznal sa ve¾mi nesmelým hlasom, takmer šeptom, akoby nám hovoril tajomstvo. Jeho oči, tak jasné, sú takmer priezračné, díva sa na nás pozorne a mätie nás. Nie je jednoduché odolať jeho šarmu! Jeho úprimnosť si nás získava, mužskú primadonu vôbec nenájdete, krok za krokom sme objavili citlivého muža. Vrúcneho a okúz¾ujúceho. Neváhali sme a podelili sme sa s ním, čo si myslíme: šťastie, áno, to je podstatné, ale ak nepríde ruka v ruke s talentom a čarom, všetko ostáva v rovine anekdoty. Robert sa usmieva, páči sa mu táto predstava. Nateraz vie, že v talente prekonal očakávania, ale znepokojuje sa, že by možno nemal byť takým fenoménom, akým sa stal. Pre nás je to jasné; charizma je autentická. A po tomto rozhovore o tom niet pochýb.


Rachelle vs. Bryce

13. října 2009 v 16:30 | Elfinka |  Ankety
Tuhle anketu sem dávám po dlouhém zvažování...Je mi předem jasné kdo vyhraje... A celkem mě zdrtilo to co sem četla v předchozím vydání časopisu BRAVO.. takže otázka je jasná.
!!Rachelle vs. Bryce!!

Hostitel ve filmovém zpracování

13. října 2009 v 14:42 | Elfinka |  Stephenie Meyerová news
Přiznejte se! Kdo se bál, kdo doufal a kdo to vlastně očekával? O čem je řeč? Přece o filmové podobě knihy Hostitel od Stephenie Meyerové, která je právě v tuto chvíli tření na žebříčku nejprodávanějších knih v největším českém knihkupectví Neoluxor, se dočká filmové adaptace.
Scénáře i režie se ujme Andrew Niccol, který má na kontě sci-fi Gattaca, nebo také film Obchodník se smrtí (nevím, jestli není onou smrtí myšlen představitel hlavní role, Nicolas Cage... Ale zase tam prý hraje Jared-Leto...)
Bohužel, zatím není známo kdy začne a kdy skončí natáčení, tudíž nemůžeme ani vědět kdy Hostitel vtrhne do kin. Mohu ale uklidnit ty z vás, kteří se filmové adaptace tohoto románu báli, Stephenie se má na tvorbě filmu také podílet.
Víte jistě, že když byl zaznamenám úspěch Stmívání, Steph na stránkách zveřejnila herce, kteří by se jí hodili do rolí, ale s Hostitelem toto udělat odmítla. Prý se ale těší na návrhy fanoušků :)
Očekávejme tedy další vlnu šílenství. Jen doufám, že když je Hostitel adresován spíše starší populaci, nebudou mi praskat bubínky v uších jen co zapnu jakékoli video...

Co říkáte na tuhle novinku? Půjdete do kina na Hostitele? Jaké herce do hlavních rolí? A líbila se vám kniha?
Stephenie Meyerová

13. října 2009 v 14:40 | Elfinka |  Stephenie Meyerová
Stephenie Meyerová

Datum narození:
23.12. 1973 (35 let)
Místo narození:
Connecticut, USA
Znamení:
Kozoroh


Twilight star and New Moon / news

13. října 2009 v 13:10 | Elfinka |  News
No protože jsem nemocná tak tu můžu být celý den ale to je vedlejší.. mám tu zase spoustu věcí. Takže mám tu scany z magazínu, ale jsou to scany pouze Esme a Carlisle...No taky se objevila "nová" fotka z natáčení New Moon! A taky Ashley Greene byla zase viděna s kámoškou na nákupech.

imagebam imagebam imagebam


No tak Peter Facinelli byl s rodinou někde venku, a...oni vypadají tak štastně :).Taky tu mám novu still fotku Jacoba Belly a Edwarda. No a Ashley byla i s pejskem zase nakupovat.
imagebam imagebam imagebam


Ashley Greene / Avatary 0.3

13. října 2009 v 12:29 | Elfinka |  Ashley-graphic

Nudila jsem se a proto tu pro vás mám pár Avatárků mojí tvorby.Takže prosím se zdrojem, pokud to uvidím bez zdroje budete mit semnou problem,a valkej xD.Navstevnost za minuly tyden (5.10. 2009 - 11.10. 2009) je:

12. října 2009 v 16:26 | Bella |  statistiky
Navstevnost za minuly tyden (5.10. 2009 - 11.10. 2009) je:
Pondeli: 43
Utery: 72
Streda: 64
Ctvrtek: 58
Patek: 61
Sobota: 85
Nedele: 68

Celkem: 451

Twilight magazine scan and Ashley Greene news

12. října 2009 v 14:49 | Elfinka |  News
Takže tu mám scany z několika magazínů.. První je.. nevim co je to za časák ale název článku je "Life Story of Taylor Lautner" .takže asi víte čeho se to týká (podle toho názvu).... Další scan je ohledně filmu New Moon. Zese nevim odkut to je. A třetí je scan z nějakého brava..
imagebam imagebam imagebam


Taku tu mám několik setů fotek s Ashley.. Takže, objevila se nová fotka k filmu Summer´s Blood.Dále, ashley na svůj Twitter umistila nové fotky kde byla 10.října s nějakou kamarádkou "pařit". No a taky přistihly paparazzi ashley nakupovat zase s nějakou kamoškou.

imagebam imagebam imagebam


News - Kristen,Robert a scany

11. října 2009 v 20:12 | Bella |  News
Mám tu pro vás scany z nového vydání časopisu Seventeen,kde se Kristen objevila jako cover girl.Díky scanům se také můžeme podívat na ukázku doposud nezveřejněného photoshootu - pravděpodobně z New Moon. Potom tu mám obálku časopisu Allure,který vychazí v listopadu.Ale fotka je boužel ve špatné kvalitě. Za tyto dvě novinky děkuju kristenstewartfan.us Dále tu mám nový photoshoot který nafotil Robert a ještě scany ze Series City. Tak se mrkněte do gallerky :)

imagebam.com imagebam.com

GALLERY LINKS:

'InStyle' Magazine Scans

11. října 2009 v 20:04 | Bella |  Kristen news
Na kristenstewartfan.us se objevily nové scany z německého InStyle kde je i nový rozhovor s Kristen. Kromě scanů pro vás mám i překlad tohoto rozhovoru. Na scany se můžete podívat v galerii. Zase nejde videt ve zmenseni jedna fotka ale kdyz ju rozkliknete tak tam fotka je :)


Je ho hvězda, kterou si nikdy ani nepřála být. Kristen Stewart hrávala vždy v nezávislých filmech a v rolích, pro které se rozhodla. Ale pak se stala součástí Twilight, filmové verze upíří ságy od Stephanie Meyer a v loňském roce se přes noc stala hvězdou. Sen každého mladého herce, ale 19tiletá Kristen se spíš potýká s nátlakem který je na ní při Twilight kladen. V rozhovoru bude i něco o její součastné teenagerské komedii Adventureland. Rozhovor se koná v hotelu Four Seasons v Beverly Hills. Kristen je celá v černém, od hlavy až k patě. Má košili, vestu a jeansy. Ze začátku se zdá dost stydlivá, ale minutu po minutě se uvolňuje.

Díky Twilight úspěchu teď patříte k mladým hercům Hollywoodu. Jak se cítíš?
"Twilight mi hodně změnil život. Úspěch mi otevřel hodně příležitostí a dostala jsem nabídky na velké role. Jsem ve své podstatě spíše plachá a nijak nevyhledávám reflektory. Někteří lidi si myslí, že nejistota je arogance. To není fér, ale naučila jsem se s tím vyrovnat."

Pořád přetrvávají pověsti, že chodíš se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem.
"Už na natáčení jsme se stali velikými přáteli. Ale vedle Roberta jsem si našla na natáčení Twilight další přátele. Mnoho lidí si myslí, že neexistuje, aby měla holka za kamaráda kluka, aniž by mezi nimi nebylo sexuální spojení."

Musí v tom být i velký zájem, když v herectví pracujete už odmalička.
"To je pravda. Všiml si mě jeden agent, když mi bylo 8 let a dostal mě do mého prvního filmu v produkci Disneyho. Byla jsem nadšená. Myslím, že můj zájem o show business se vyvíjel hodně brzo, protože oba moji rodiče do něj byli zapojeni. Můj otec je producent a moje máma je režisérka - taky bych takovou práci chtěla."

Zdá se, že na svůj věk (19) jste hodně vyspělá.
"Slyšela jsem, že hodně. Když mi bylo 14 let, lidi o mě říkali, že mluvím jako třicátnice. Duchovní osoby si dokonce myslí, že jsem stará duše. Vyrostla jsem určitě rychleji než děti v mém věku, protože jsem školu opustila v 7.třídě, kvůli své herecké kariéře. A jako malá jsem byla neustále obklopena dospělými, takže to ně mě mělo vliv."

Jsou nějací herci, které obdivuješ?
"Jodie Foster. Hrála jsem s ní ve filmu Panic Room a byla to pro mě velká čest. Ráda bych byla jako ona. Je to nejen skvělá herečka, ale i režisérka a producentka. A to co na ní nejvíce obdivuju je to, jak dokáže chránit svůj osobní život na veřejnosti."

Ale to se Vám přece podařilo taky. V porovnání s ostatními herci, jste nikdy nebyla spatřena na nějaké slavné párty nebo v nočním klubu.
"Není to můj šálek čaje. Nejsem ta holka z Hollywoodu. Nemám ráda tyhle povrchní přetvářky. Trávím svůj volný čas jinými věci. Jsem knihomol a miluju čtení. Gauč a dobrá knížka je to jediné, co potřebuju. Od Johna Steinbacka až po Alberta Camuse jsem četla všechno, co jsem mohla. Ale taky jdu ven s přáteli nebo s rodinou na nějakou organizovanou večeři kde hrajeme různé hry."

A co nakupování? Kde ráda nakupuješ?
"Nevím, nakupuju hodně spontánně, jen když uvidím něco během chůze ve městě. Nemám žádnou stylistku. Chci být autentická, a abych byla upřímná, je mi úplně jedno jakou značku má moje košile. Začala jsem s mou kamarádkou Nikki Reed vytvářet kolekci triček, jen tak pro zábavu. Tohle ale nebude mít žádný velký výsledek."

GALLERY LINKS:

Kristen & Robert are dreading

11. října 2009 v 20:01 | Bella |  Robsten
Kristen Stewart a Robert Pattinson budou už od listopadu cestovat po celém světě a propagovat jejich nový film New Moon - a děsí je to!

Dvojice v součastné době natáčí třetí díl Twilight Ságy: Eclipse ve Vancouveru, v Kanadě.

"Robert a Kristen milují hraní, ale nenávidí to všechno okolo toho - propagaci a reklamu - a právě o tohle teď půjde." sdělil zdroj.

"Začínají se děsit toho, jak budou dávat rozhovory a všichni se budou ptát jen na jejich vztah."

Kristen not will be on Scream Awards 2009?

11. října 2009 v 20:00 | Bella |  Kristen news
Už brzo by se na Scream Awards 2009 měla vysílat nová ukázka na New Moon, ale ve vzduchu koluje otázka ´Kdo tu ukázku uvede?´.

Na internetu kolovali zvěsti, že by se na podiu měli ukázat všichni tři - Kristen Stewart, Robert Pattinson a Taylor Lautner - a v Los Angeles odvysílat nový klip.

Zkontaktovali jsme zdroje ptali se, jak to doopravdy bude. Podle nich to není ještě zcela potvrzené, ale moc se snaží, aby tomu tak bylo.

Natáčení Eclipse jde podle plánu a tak je tu možnost že Kristen a Robert by mohli jít propagovat New Moon.

Vzhledem k tomu, že Robert nemá v Los Angeles byt, kde bude Robert bydlet? Vezme ho Kristen k sobě nebo to bude jako dřív? Hotelový pokoj v Hollywoodu?!

Doufejme, že se všechno brzo oficiálně dovíme.

'Grazia' Magazine Scans

11. října 2009 v 19:30 | Bella |  Kristen news
Ahoj. Mám tu pro vás nové scany z časopisu Grazia. Kristen se objevila na titulní stránce kde použili novou fotku ze shootu pro Allure. Omlouvám se že nejde vidět ta druhá fotka ale ona je v divnym formatu takze v imagebam.com je cerna no... ale kdyz tu fotku rozkliknete tak ten obrazek jde videt :) A děkuju kristenstewartfan.us


• Kristen Stewart & Robert Pattinson se koncem listopadu chystají jít se svým vztahem na veřejnost, ano, jsou pár.
• Grazia odhalila, že Kristen a Robert měli přikázáno nechodit se svým vztahem na veřejnost.
• Díky probíhajícímu natáčení Eclipse můžou Kristen a Robert trávit hodně času společně.
• Kristen a Robert chodí raději ven ve Vancouver oproti Los Angeles. Mají romantické večeře, a klid v noci a my jsme přesvědčeni, že mají vážný vztah.
• V jednom z posledních rozhovorů pro Interview řekla Kristen Dennisi Hopperovi: "Nechci s nikým mluvit o svém osobním životě a možná to taky tak zanechám. Ale je opravdu důležité nechat si pro sebe to co chcete a udržet to v sobě."
• Kristen je stále udržuje soukromí takže ji asi někdy neuvidíme jak se s někým líbá na červeném koberci nebo jak prodává první fotky svého miminka pro americké časopisy. Ale ona je v bezpečí a chce, aby svět věděl, že je s Robertem.
• Nemůžeme tomu věřit. Ale budeme se snažit trochu věřit, dokud to neuslyšíme z jejich úst.

GALLERY LINKS:Twilight star news and new set picture Eclipse

10. října 2009 v 18:29 | Elfinka |  News
Takže... Objevily se nove photoshooty s Ashley Greene ,Kellanem Lutz a Rachelle Lefevre pro magazín "Self Magazine". No taky tu mám 2 sety fotek u natáčení Eclipse. Na prvních fotkách je Bellin dům. A v druhém je Xavier jak točí "akční" scénu Eclipse... V dešti by se mi asi nechtělo věhat... :)
imagebam imagebamimagebam