Říjen 2009

Novy fotky z photoshootu + magazine scans

25. října 2009 v 10:55 | Bella |  Rachelle other
Ahoj... tak dneska tu pro vás mám jednu novou fotku Roberta z photoshootu Unknown a AnOther Man. Na obou fotkach mu to moc slusi :D A ještě tu pro vás mám scany z řeckého magazínu Free :)


GALLERY LINKS:

Long story about Kristen´s mom - Jules Mann-Stewart

25. října 2009 v 10:49 | Bella |  Kristen other
Team 411 se šel podívat na svět, který obklopuje Twilight hvězdu Kristen Stewart, a všechno, co bychom měli vědět o ní, a její matce Jules Mann-Stewart. Nahlédněte do života "MamaStew"! Je to vážně fascinující a dokonalá žena, která si zaslouží pozornost. Je to poměrně i velká máma.

Myslím, že už jsme zjistili, že Team 411 má moc rád Kristen Stewart. Je originální, individuální, a vůbec obdivuhodná. Svět jí říká, co má a nemá dělat, ale ona je zůstává věrná sama sobě. I když je někdy nervózní, je vždy sama sebou. Je toho tu hodně o Kristen, a tak jsme se chtěli obrátit na ženu, kterou už dnes známe, její matku, Jules Mann-Stewart.

Má srdce, skoro stejné jako má její dcera. Mysleli jsme, že bychom si mohli trošku posvítit na ženu, která bude režírovat nový projekt, který se odehrává ve vězení - K11. Mann-Stewart se narodila v Austrálii a před svým odchodem od USA vystudovala univerzitu v Sydney, aby spolupracovala s filmovou produkcí.

Třicet let, byla jednou z nejlepších scénáristek v Hollywoodu. A co takový scénárista dělá? Je to osoba, která stojí hned vedle režiséra a ujišťuje se, že jde všechno podle plánu. Ona sleduje, co se každý den bude natáčet, a sleduje, jak se každý synchronizuje.

Jde o to, že Mann-Stewart je velice dobrá v práci, která nese velikou zodpovědnost. Přechod na celovečerní film že přirozený, ale ona jen režisérka filmu K11, ona ho spolu s Jaredem Kurtem napsala. Kristen často říká, že ráda píše a že by chtěla být spisovatelkou. Stane se to někdy?

Kromě psaní a režírování K11, je Mann-Stewart partnerkou Seven Star Pictures, produkční společnosti, která se specializuje na filmu a která je zodpovědná za výrobu K11. Je snadné zjistit, že si Kristen tak snadno prosadí svou, stejně jako její matka, která je jedna z nejpracovitějších žen v Hollywoodu. Na vrcholu své slávy vzkvétá jako režisérka a je zapojena do Seven Star Pictures. Tento rys, který vidíme na Kristen, bude asi rodinný rys.

Stejně, jako byl minulý rok vzrušující pro Kristen, tento bude vzrušující pro její mámu. Byla založena Seven Star Pictures, K11 přijat a ona vidí, jak její kariéra směřuje novým a náročným směrem. Myslím, že je důležité poznamenat, že když stoupla sláva Kristen, zůstala věrná své kariéře. Kristen asi nikdy nebude živitelem rodiny. Tolik malých hvězd už se spálilo, protože na ně rodina kladla velký tlak už když byli malé. Kristen ale nikdy nebyla v této pozici. Její rodiče ji podporují, ale není to ta podpora s nátlakem. Kristenina máma stojí v pozadí, sleduje jak se její dcera objevuje na premiérách, hrdě sleduje jak Kristen vynikla, ale nikdy by nehledala pomoc.

Když jsem se stali opravdovými fanoušky Mann-Stew, bylo to v létě, když se za Kristen v Los Angeles hnali paparazzi. Čekali jsme, že když vidí, jak je její dcera obklíčená v autě, že na paparazzi bude aspoň házet boty. Paparazzi zaparkovali před jejich domem, Mann-Stew nebyla ani rozčílená, zavřela za Kristen dveře a podívala se, jestli je v pořádku. Je to jedinečná kombinace - ochranitelská máma a zkušená hollywoodská podnikatelka, a proto Mann-Stewart tak rádi říkáme "MamaStew". Díky kristenstewartfan.us


Magazine scas

24. října 2009 v 13:31 | Bella |  News
Dneska tu pro vás mám zatím jen scany z magazínů. První je scan z USA WEEKEND kde se oběvil Robert a potom tu mám scan z CANDY MAGAZINE kde se oběvil Robert a Kristen.


GALLERY LINKS:

'New Moon'another TV spot

24. října 2009 v 13:24 | Bella |  New Moon Media
Mám tu pro vás další ikázku z New Moon :D


Nový blog + Proč to sakra nejde? xD

24. října 2009 v 11:39 | Elfinka |  Naše blbí kecy
Do pi*e! Omlouvám se za ta slova.. Ale mě to fakt se*e.. Pořád nejsou přidávat obrázky na blog..Ja se stoho snad zblaznim!! OMG...
Co s tim blogem zase je?? Už ste někdo skoušeli psat na blog.cz??
A kdyštak co odpověděli?
-------------------------------------------------------------------------------------
No ale k věci xD xD
Mám nový blog.. Samozdřejmě že tenhle neopustím.. Ten druhý blog je o Avril Lavigne (zpěvčka xD)
Takže se kukněte :-* A můžeme i SBnout :) No blog najdete tady :


(AllAvril.blog.cz) xD
Tak se zatím mějte.. Já se ještě pokusím sehnat nějaký novinky atd.. A určo se ještě ukažu..
S láskou Elfinka :-*

Eclipse Officialni logo

24. října 2009 v 11:24 | Elfinka |  News
Wow.. Poslední dva dny nemůžu skoro nic najit ( o castu) Ale Objevilo se Officiální logo k Eclipse.. Takže Aspon neco xD xD Je to fakt krásný.. nemužu se dočkat filmu :-*

free image host'New Moon' - Edward leaves Bella scene

23. října 2009 v 16:15 | Bella |  New Moon Media
Včera jsem sem dávala krátký popis scény, které bude uveřejněna v Římě. Dneska tu pro vás mám scénu. Díky kristenstewartfa.us


'New Moon' - Volturi fighting scene

23. října 2009 v 16:12 | Bella |  New Moon Media
Na internetu se objevila první scéna z římského festivalu.Přesněji se jedná o záběry nafilmované v "doupěti" Volturiových. :)


Kristen Stewart: Nylon (3) - 5 nových fotek

22. října 2009 v 19:30 | Bella |  Kristen news
Ahoj. Oběvilo se 5 nových a moc krasnych fotek Kristen z photoshootu Nylon.


GALLERY LINKS:

About New Moon in Rome

22. října 2009 v 19:27 | Bella |  New Moon news
V Římě budou uveřejněny nové scény z New Moon. Celkem budou tři. Edward opouští Bellu a čeká na ní před jejím domem, Bella běží přes náměstí a obejme Edwarda, a poslední je scéna v hale u Volturi.

Edward opouští Bellu
Edward čeká na Bellu před domem, protože si s ní potřebuje promluvit. Řekne ji, že odjíždí z Forks, protože tu koluje podezření na Carlisle. Nejprve si Bella myslí, že Edward chce, aby odjela s nimi, ale pak si uvědomí, že to tak není. "Co myslíš tím "my"?" Edward odpoví, "Jen moje rodina." Bella se rozčílí. Znovu Edwardovi opakuje, že to ta nehoda s Jasperem nic neznamenala a Edward řekne, že je to právě tento problém. "Nic ve srovnání s tím, co se mohlo stát." Řekne jí, že nepatří do jejího světa. Bella mu na to odpoví, "To změní hodně věcí." Pak už jen Edward řekne, že "Tohle je naposledy, co mě vidíš.". Bella se ho ještě snaží přesvědčit, ale on odchází. Pak už je jen vidět jak se ztmaví obraz a Bella spadne na zem.


Začátkem příštího měsíce už se rozjede světové turné s novým filmem New Moon, který se v kinech objeví už 20.listopadu. První týden v listopadu má Kristen Stewart spolu s Taylorem Lautnerem namířeno do Mexika kde budou propagovat film.

'New Moon' - New TV Spot

22. října 2009 v 19:26 | Bella |  New Moon Media
V amerických televizích už se pomalu začínají vysílat spoty k New Moon. Objevil se první a je plný nových záběrů a scén. Video je v HD.


Bronson Pelletier talks about Kristen Stewart

22. října 2009 v 19:24 | Bella |  Kristen other
Další herec z filmu New Moon se vyjádřil ke Kristen Stewart a Robertu Pattinsonovi. Bronson Pelletier, který ve filmu ztvární postavu Jareda se vyjádřil o Kristen v jednom novém rozhovoru.

"Kristen a Robert nemůžou jít prakticky ani ven, aniž by je paparazzi nebo fanoušci nepronásledovali." říká Bronson. "Jsou vážně skvělý. Taky jsou hrozně dobří herci. Jsou opravdu super, vážně fajn. Myslím, že teď okolo nich můžeme hodně vtipkovat a tak. Bylo super s nimi pracovat."

Twilight and New Moon star / Ashley Greene , Jackson Rathbone and Dakota Fanning : news

22. října 2009 v 18:11 | Elfinka |  News
Objevila se nová still fotka Alice Cullen :) uplně krásná ale není zrovna ve velkém provedení xD.Taky nějaký asi fanoušek nebo někdo udělal poster s Ashley Greene na motivi Summers blood a New Moon , Nazval to Summerś moon xD. A taky se objevil poster k filmu Hurt kde si zahrál Jackson Rathbone.No a Dakota Fanning se objevila v časopise asi Gold.

imagebam imagebam imagebam imagebam


News: Nikki Reed - nový photoshoot + capatures photo

21. října 2009 v 17:47 | Bella |  News
Nikki Reed nafotila nový photoshoot Hellin Kay. Nikki to tam strašně moc sluší :) A ještě tu mám captures fotky z New Moon Official Clip - Jacob's Transformation. To je z té nově zveřejněné sceny z New Moon.


GALLERY LINKS:

Kristen Stewart: NYLON COMMERCIAL

21. října 2009 v 17:41 | Bella |  Kristen Media
Mám tu pro vás video z focení photoshootu NYLON.


Hlasujte pro Nikki Reed!

21. října 2009 v 17:25 | Bella |  Nikki other
Kanadský časopis jménem "Teen Flare" nominoval Nikki pro jejich "2nd Annual Celebrity Beauty Awards". Je nominována v kategorii "Most Coveted Skin" společně s Lo Bosworth, Selenou Gomez a Alexou Chung. Tak neváhejte a hlasujte pro ni TADY. Za informaci děkuju nikki.is-eternal.com

17 EXCLUSIVE Volturi / Nomad / Cullen and Wolfpack wallpapers

21. října 2009 v 17:19 | Bella |  wallpapery-nm
Mám tady pro vás 17 nových a moc krásných New Moon wallpaperů .


Twitter: David Slade opět fotil

21. října 2009 v 17:04 | Bella |  Twitter
Režisér Eclipse David Slade opět přidal novou fotku z Eclipse a opět je to krásná fotka. Na obrázku je přední světlo Bellinyho auta. Myslím že se mu fotka zase povedla :)